pondělí 20.2.2012

Svojí porci závodní atmosféry si přišli vybrat i starší atleti, kteří na dříve zmiňovaných závodech nemohli soutěžit. A proto jsme se ve složení Lucka, Petra, Iva a trenérské duo Petr a Milada vydali vstříc hale na Olympu.
Jako první se představil Petr na 60m, hájící zde barvy Slávie, za kterou závodí. Svůj rozběh vyhrál, ale s časem 7,73 moc spokojen nebyl. Po značných peripetiích našly cestu do haly i děvčata a společně s trenérkou Miladou se připravovaly na své první závody. Sestry Petra a o 2 roky starší Iva byly poctěny přímým poměřením sil, když byly s Miladou zařazeny do stejného běhu. Ta se ovšem nedala a s kvalitním časem 9,08 obě holky porazila. V dalším běhu byla zařazena Lucka, která nám předvedla svojí zajímavou běžeckou techniku :-) ;.
Doufám, že to nebyly poslední závody, na kterých jsme se sešli.